Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
img

Türkiye Sanayisinin güçlü markası...

Biz Kimiz?

Mina Galvaniz Türkiye metal sanayinin önde gelen firmalardan biridir.

Sektörün en önemli yatırımlarından biri olarak, 2013 yılında Diyarbakır’da 40 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan metal işleme ve galvaniz kaplama fabrikasında istihdam sayısı kısa sürede 400’e ulaşmıştır.

Fabrika yıllık 60.000 ton kapasitesi ile sektördeki büyük bir açığı kapatmaktadır. İstanbul ve Ankara’daki Ar-ge, satış pazarlama ağı yapılanmasıyla da günden güne pazar payını artırmaktadır.

Mina Galvaniz, enerji nakil hatları, aydınlatma direkleri, oto bariyer, GSM operatör direkleri, çelik konstrüksiyon ürünleri gibi bir çok önemli alanda üretim yapmaktadır. Kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında en büyük kurum ve kuruluşlara üretim yapan firma, üretim ve istihdam kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.

Mina Galvaniz, üretimin her aşamasında toplam kalite bilinci ve marka sorumluluğu ile hareket etmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun, ulusal ve uluslararası standartlarda çalışma ortamları üretir. Kalite yönetim sistemi ve ürünleri ile ilgili ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip her türlü kalite belgesine sahiptir.

Çevre kanunları ve iş ahlakı gerekliliklerini yerine getirerek çalışanlarını bu konuda bilinçlendirmekte, güncel teknolojileri kullanarak çevreye zarar vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mina Galvaniz bünyesindeki tüm profesyoneller, şirketin büyümesinin ve başarısının temel taşlarıdır. Tüm süreçlere katma değer sağlayarak, sektörde liderlik konumuna doğru ilerlemesine katkıda bulunur.

Müşteri memnuniyetini ve üretim performansını iyileştirmek için dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden organizasyon yapısı ile; öncelikli hedef olarak kaliteye dayalı; son derece yenilikçi ve sürdürülebilir çelik çözümleri sunar.

Bir ülkenin kalkınmasının temelleri o ülkenin sanayi tesislerinde atılır. Emek, cesaret ve yatırımın ödülü refah, özgürlük ve medeniyettir. Mina Galvaniz, daha müreffeh bir ülke ve gelecek nesiller için daha iyi korunan bir doğa hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

img
İstatistikler

Devam Eden Başarılarımız

10Yıl
Sektördeki uzmanlığımız
10.000+
Projeyi tamamladık
450+
Çalışan

Kalite Politikamız

Müşteri beklentilerini, istenilen kalitede ve uluslararası standartlara uygun olarak üretmek.  Son teknolojiye sahip makinalarımızla sürekli iyileştirmeyi taahüt etmekteyiz.

Müşterilerimiz tarafından tanımlanan, kalitede ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürün sunmak, katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışımızla tüm çalışanlarımızı süreç yaklaşımlı ve risk tabanlı düşünmeye teşvik etmek, yönetim sistemleri şartlarının sağlanmasında liderlik etmelerini sağlamak.

Yönetim standartlarının ışığında sürekli iyileştirme yaklaşımımızla, tüm süreçlerimizdeki verimliliği iyileştirmek, maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırmak ve uygulamak.

Çevre Politikamız

Doğal kaynaklarının verimli kullanılması ve çevreyi koruma ilkemizden ötürü kendi arıtma tesisimizi kurarak Mina Galvaniz olarak atıklarımızın çevreye zarar vermesini minimuma indirdik. İleri teknoloji makinalarımızla ürettiğimiz ürünlerimizin doğal yaşama zarar vermeden işlevini yapmasını sağlamak başlıca çevre politikamızdır.

  • Çevre kanunları ve iş etiğinin gereklerini yerine getirmek,
  • Hava, su ve toprak üzerindeki etkilerimizi izlemek, değerlendirmek ve azaltmak, tedarikçi ve çalışanlarımızın farkındalığını artırmak,
  • Güncel teknolojileri kullanarak atıkların çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesini veya geri dönüştürülmesini sağlamak,
  • Tüm çalışanların katılımı ile çevre yönetim süreçlerini sürekli iyileştirmek ve faaliyetlerimizi bu ilkeler doğrultusunda yürütmek.
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
  • ISG yasal mevzuatının iş etiği gerekliliklerini yerine getirmek,
  • Tehlikelerimizi tespit etmek, risklerimizi değerlendirmek ve ortadan kaldırmak veya kabul edilebilir düzeye indirmek,
  • Tedarikçilerimizi, ziyaretçilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmek,
  • Güncel teknolojileri kullanarak çalışma ortamımızı güvenli ve sağlıklı hale getirmek
  • Tüm çalışanların katılımı ile iş sağlığı ve güvenliği yönetim süreçlerini sürekli iyileştirmek ve faaliyetlerimizi bu ilkeler doğrultusunda yürütmek.
bg
Teklif Al E-Katalog Whatsapp
docxfilePDF